referencje_03.jpg

Biznes

Polski rynek już od dawna jest atrakcyjny dla inwestorów zagranicznych, którzy stawiają na rozwój swojego biznesu właśnie nad Wisłą. Sytuacja gospodarcza w Polsce jest sprzyjająca, co pokazują liczne analizy i raporty. Inwestorzy zagraniczni, także z Belgii i Holandii, chętnie lokują swój kapitał w Polsce. Również Polacy chętnie szukają partnerów biznesowych w Królestwie Niderlandów i Flandrii. Aby osoby te mogły skutecznie nawiązać kontakt z potencjalnym kontrahentem, niezbędna jest dobra komunikacja w oparciu o znajomość kultury biznesowej.

Jako świadomy tłumacz nie tylko biegle posługuję się językiem niderlandzkim i polskim, ale także znam mentalności Belgów, Holendrów i Polaków. Wiedza dotycząca nie tylko tego, co różni, ale także tego, co łączy te narodowości pomoże mi nawiązać kontakt z Państwa przyszłym partnerem biznesowym w celu zapewnienia bieżącej obsługi tłumaczeniowej. Tym samym rzetelność i kompetencja staną się dodatkowym atutem Państwa działalności zagranicznej w wyżej wymienionych regionach.

Mogą Państwo liczyć na moją pomoc również na polu działalności marketingowej i reklamy - przetłumaczę dla Państwa stronę internetową, slogan i inne materiały promocyjne w sposób, który przyciągnie odbiorcę z innego kręgu kulturowego. To pozwoli zwiększyć atrakcyjność Państwa oferty dzięki kreatywnemu tłumaczeniu.

• Rozmowy i negocjacje
• Strony internetowe
• Regulaminy
• Materiały szkoleniowe dla pracowników (m.in. z branży spożywczej (HACCP) czy transportowej)
• Korespondencje mailowe i rozmowy telefoniczne